Konsultacje i Szkolenia

Rejestr podmiotów wykonujących działalność leczniczą (RPWDL) i urząd wojewódzki

Jeżeli dopiero otwierasz placówkę medyczną, to być może wiesz, że potrzebujesz złożyć wniosek do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, żeby zacząć działać legalnie. Jednak jeżeli nie wypełniałeś nigdy wcześniej takiego wniosku, to nie będzie dużej przesady jeżeli powiem, że będzie to dla Ciebie prawdziwa droga przez mękę. Zakłady lecznicze? Jednostki organizacyjne? Komórki organizacyjne zakładu leczniczego i ich profile? Brzmi mało intuicyjnie, prawda?

Oczywiście możesz spędzić godziny na infolinii Urzędu Wojewódzkiego i wszystkiego się dowiedzieć. Możesz spróbować wypełnić wniosek samodzielnie, ale wiem z doświadczenia, że za pierwszym razem zwykle się to nie udaje i wniosek wraca do poprawki (zwykle kilka razy). To wszystko może znacząco odsunąć w czasie otwarcie Twojej placówki.

 

Mogę przygotować za Ciebie wpis do RPWDL, tak żebyś nie musiał/a spędzać kilku godzin na poszukiwanie potrzebnych informacji. Unikniesz także odsyłania Twojego wniosku do poprawy, co znacząco przyspieszy rejestrację Twojej placówki medycznej.

 

Jeżeli masz już swoją placówkę medyczną, to wiesz, że możesz spodziewać się kontroli także z Urzędu Wojewódzkiego. Nie wiesz jak wygląda taka kontrola? Jakie dokumenty przygotować? Na co szczególnie zwrócić uwagę przed planowaną kontrolą?

 

Mogę Ci pomóc w przygotowaniu do kontroli z Urzędu Wojewódzkiego. Przygotujemy wspólnie potrzebne dokumenty, sprawdzimy czy placówka jest gotowa do kontroli. W razie potrzeby zaktualizujemy dane w RPWDL, tak żeby były zgodne ze stanem faktycznym.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Napisz do mnie na kontakt@katarzynalempicka.pl
lub zadzwoń pod numer 519 487 181, a wspólnie ustalimy plan działania dopasowany do Ciebie.

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.