Historie klientów

Moim sukcesem, są sukcesy moich klientów. Poznaj kilku z nich.

Wszystkie procedury i zasady rejestracji w Centrum Medycznym Zdrowy Profil stworzyła i wprowadziła w życie pani Kasia opierając się na zdobytym wcześniej doświadczeniu.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Od momentu powstania wielokrotnie zwiększyła się liczba pacjentów i lekarzy i personelu niemedycznego. Wprowadziliśmy elektroniczną rejestrację, nowe procedury i standardy; zmienia się prawo medyczne dotyczące podmiotów medycznych, ochrona danych osobowych. Co jakiś czas przeprowadzamy rekrutację na kolejne stanowisko rejestratorki medycznej, którą trzeba wdrożyć w specyfikę naszej pracy, przekazać „ducha” współpracy, i nauczyć wszystkich standardów.

Za wszystkimi tymi zmianami stoi właśnie pani Kasia. Zmiany nigdy nie są łatwe, ale nam udaje się je wprowadzać miękko i bezstresowo – właśnie dzięki szczególnym jej umiejętnościom. Zrozumienie potrzeb pacjenta, lekarzy, firmy, dla której pracuje oraz własnych zdolności i ograniczeń przy jednoczesnej skrupulatności w pracy biurowej jest niezwykłą mieszanką kompetencji pani Kasi.

dr n. med. Magdalena Kozłowska
neurolog, coach zdrowia, właściciel Centrum Medycznego Zdrowy Profil

Naszą współpracę z Panią Katarzyną rozpoczęliśmy od wdrożenia potrzebnej dokumentacji i procedur – sanitarno-epidemiologicznych i dokumentów do Urzędu Wojewódzkiego. Byliśmy bardzo zadowoleni z jej usług, dlatego poszerzyliśmy naszą współpracę i od 2019 roku Pani Katarzyna pełni w naszej placówce rolę menedżera.

Pani Katarzyna jest osobą bardzo skrupulatną, dokładnie wykonującą powierzone zadania. W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa jest odpowiedzialna głównie za wdrażanie nowych rozwiązań tj. wprowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej, aktualizowanie dokumentacji podmiotu leczniczego, przygotowywanie rocznych sprawozdań, aktualizowanie strony internetowej oraz wdrażanie nowych lekarzy do pracy. Podczas pandemii COVID wprowadziła procedury dotyczące teleporad i e-konsultacji.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Katarzynę jako konsultanta i menedżera.

lek. med. Jacek Stasiuk
psychiatra, współzałożyciel Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa

Pani Katarzyna Łempicka przeprowadziła w Body&Mind Clinic szkolenia dotyczące asertywnej komunikacji z pacjentem i współpracownikiem oraz z zakresu ochrony danych osobowych pacjentów. Pani Katarzyna wykazała się profesjonalną wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni.

Dodatkowo Pani Katarzyna Łempicka wdrożyła w Body&Mind Clinic kompletną dokumentację – procedury Sanepid, RODO i dokumentację dla Urzędu Wojewódzkiego. Pani Katarzyna pełniła również rolę Inspektora Ochrony Danych w naszej klinice.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Katarzyny Łempickiej i polecam ją jako szkoleniowca i osobę do wdrożenia dokumentacji w podmiocie leczniczym.

mgr Bogna Listewnik
fizjoterapeutka, liderka i założycielka Body&Mind Clinic
Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.